Неділя, 24.11.2024, 18:37
Вітаю Вас Гість | RSS

КУ "Попаснянський ліцей №20"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Історія КУ "Попаснянський ліцей №20"

 

Правила

конкурсного приймання до

Попаснянської гімназії №20

Попаснянської районної ради Луганської області

 

1.1. Приймання учнів до Попаснянської гімназії № 20 Попаснянської районної ради Луганської області (далі - гімназії) здійснюється на конкурсній основі. Приймання до загальноосвітніх класів більш ранніх ступенів навчання (1-4 класи), що входять до складу гімназії, відбувається без конкурсу.

1.2. Правила конкурсного приймання розробляються відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом МОН України № 389 від 19.06.2003 року, Положення про загальноосвітній навчальний заклад затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778 та на підставі Статуту гімназії робочою групою з числа педагогічних працівників, що обговорюються на спільному засіданні педагогічної ради і ради гімназії, схвалюються ними та затверджуються директором гімназії за погодженням з районним відділом освіти.

1.3. У конкурсному відборі можуть брати участь учні незалежно від расових ознак, релігійних переконань, майнового стану сім'ї, місця проживання. Діти, які навчаються в початкових класах при гімназії мають перевагу першочергового занесення до списку учасників конкурсного відбору.

1.4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

 

2. Організація конкурсу

 

2.1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку(01.04 поточного року). Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні гімназії та на сайті.

2.2. Не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу (01.05 поточного року) в приміщенні гімназії вивішується перелік питань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування, а також теми творчих робіт із зазначенням вимог до їх змісту, порядку оформлення та подання.

2.3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться лише після закінчення навчального року, але не пізніше 30 червня. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання.

2.4. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основний. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.5. Для проведення конкурсних випробувань у гімназії створюється приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора. До складу приймальної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної комісії є директор гімназії або його заступник.

2.6. Якщо умовами конкурсу передбачено проведення випробувань із загальноосвітніх предметів, то з кожного предмета створюється предметна комісія зі складу членів конкурсної комісії; її склад затверджується наказом директора гімназії.

2.7. До участі в конкурсі допускаються учні на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють), що подається на ім'я директора, табеля успішності учня або свідоцтва про базову загальну середню освіту, якщо учень приймається до 10-11 класу.

2.8. Відмінні результати ДПА учнів 4, 9 класів гімназії зараховуються як конкурсні випробування.

2.9. Поза конкурсом до гімназії зараховуються учні, які мають з усіх предметів бали високого рівня (відмінники), призери олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, слухачі МАН, а також ті, хто отримав рекомендацію педагогічної ради школи для вступу до гімназії.

2.10. До приймальної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації та відображають їх навчальні та/або творчі досягнення.

2.11.Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС приймаються поза конкурсом за умови, якщо середній бал навчальних досягнень не нижче 8 балів.

2.12. Учні, які мають навчальні досягнення початкового рівня (1-3 бали) хоча б з одного предмету, до конкурсного відбору не допускаються.

2.13. Не дозволяється вимагати від учнів характеристик з попереднього місцянавчання, довідок з місця роботи батьків тощо.

 

 

3. Проведення конкурсу

 

3.1. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 1-го класу гімназії (що відповідає 5-му класу основної школи), проводяться з навчальних предметів, що відповідають обраній спеціалізації класу, в усній або письмовій формах (співбесіда, диктант, тестування, письмова робота, усне опитування за білетами тощо).

3.2. Адміністрація гімназії самостійно визначає чисельність приймальної та предметної комісій, а також види, форми проведення та кількість конкурсних випробувань, але не більше двох з урахуванням співбесіди, а саме:

до 1, 2, 3 класу гімназії (5, 6, 7 класи) — українська мова та математика;

до 4 , 5 класів ( 8, 9 класи) — українська мова, співбесіда з психологом гімназії;

до 6, 7 класів ( 10, 11 класи) — українська мова та предмет, який вивчається на профільному рівні.

3.3. Приймання учнів з інших гімназій може відбуватися за співбесідою.

3.4. Співбесіда як один з видів конкурсних випробувань з учнями, які вступають до гімназії, передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту та наявності творчого потенціалу.

3.5. Білети, тексти диктантів, варіанти письмових завдань (тестів), теми творчих робіт для конкурсних випробувань, зміст яких має відповідати навчальним програмам середньої загальноосвітньої школи відповідного класу, розробляються методичними об'єднаннями вчителів та затверджуються директором гімназії.

3.6. Конкурсні завдання зберігаються у директора в запечатаному конверті, що його відкриває в день випробування голова предметної комісії у присутності її членів та вступників.

3.7. Для проведення конкурсного випробування у письмовій формі вступникам видається папір зі штампом гімназії.

3.8. Обсяг і тривалість написання вступниками письмових робіт, підготовки до усного опитування за білетами, інших видів випробувань визначає голова предметної комісії для кожної вікової групи окремо.

3.9. Письмові роботи учасників конкурсу та аркуші із записами, зробленими вступниками під час підготовки до усної відповіді, зберігаються гімназії протягом року. Місце їх зберігання визначає директор.

3.10. Результати конкурсних випробувань оформляються у вигляді протоколів відповідної комісії, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.

3.11. Результати усного випробування оголошуються в той самий день, письмового - не пізніше ніж через три дні після його проведення. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні гімназії для загального ознайомлення.

3.12. Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, призери та учасники III-IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також учасники II та III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук поточного року звільняються від конкурсного випробування з відповідного предмета. У такому разі учневі виставляється до протоколу максимальна кількість балів.

3.13. Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від випробувань з виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

3.14. Учні, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор.

3.15. Учні, які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

 

4. Порядок зарахування

 

4.1. Учні, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до гімназії наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування учнів проводиться до початку нового навчального року.

4.2. До гімназії подаються такі документи: копія свідоцтва про народження (паспорта), особова справа, медична картка (довідка) встановленого зразка.

4.3. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються гімназією за погодженням з відповідним органом управління освітою. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.

4.4. Учні, які за підсумками конкурсу не зараховані до гімназії, продовжують навчання у закладі, де вони навчалися до участі в конкурсі.

Статут гімназії 

Наказ про призначення директора

Наказ про останню державну атестацію

Свідоцтво про останню державну атестацію

Додаток до свідоцтва про останню державну атестацію

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz